P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław

P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław
Obszar działania
Krótkie info

Firma P.G. Group z Nowej Wsi Wrocławskiej zajmuje obróbką i sprzedażą stali i metali nieżelaznych. Oferuje nam szeroki asortyment produktów przemysłowych, budowlanych oraz wykończeniowych, wykonanych ze stali. Wykwalifikowany personel świadczy takie usługi jak: wykrawanie, cięcie laserowe, gięcie, perforacja i zaginanie elementów stalowych i metalowych.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.1

Dzięki nim możliwe jest wykonywanie nawet skomplikowanych i precyzyjnych obróbek. Na stronie firmy znajdziesz szczegółowy opis każdej z usług oraz szeroką ofertę produktów. Wszystkie z nich pogrupowane są według kategorii, które obejmują m.in.: dach, produkcje, elewacje, profile konstrukcyjne, sufity.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.2

Strona opatrzona jest zdjęciami ukończonych realizacji. Znajduje się także poradnik, a w nim wiele praktycznych porad, z którymi warto się zapoznać przed zleceniem konkretnej pracy. Rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście do klienta to jest to, co wyróżnia pracowników firmy P.G. Group. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się ze wszystkimi informacjami.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Dzwoń pod numer
713169301
Tu mają siedzibę
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
To NIP
8961302657
A to Regon
932645847
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław