Pompy membranowe – oferta sklepu internetowego Kielo.pl

Pompy membranowe – oferta sklepu internetowego Kielo.pl
Obszar działania
Krótkie info

Kielo.pl to specjalistyczny sklep internetowy, którego domeną jest dostarczanie klientom wysokiej klasy pomp dozujących i beczkowych. Głównym odbiorcą firmy są działalności gospodarcze, produkcyjne, magazynowe i chemiczne, które w swoich codziennych działaniach wykorzystują najprzeróżniejsze systemy pompowe.

Pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Oferta Kielo.pl obejmuje w tej kategorii pełną gamę produktów, których jakość i solidne wykonanie potwierdzone są licznymi certyfikatami. W bazie produktowej marki znaleźć można m.in zestawy pomp beczkowych klasycznych oraz laboratoryjnych, cenione na świecie pompy Lutz i przeciwwybuchowe pompy Atex, systemy przemysłowe wraz odpowiednimi pompami i akcesoria.

Pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Osobno, w ramach dozowania Kielo.pl służy szerokim wyborem pomp dozujących Injecta, Seko i Jesco, które na całym świecie uznawane są za jedne z najlepszych w swojej kategorii. Wieloletnie doświadczenie pracowników sklepu to gwarancja odpowiedniej selekcji produktów, tak by na półkach i magazynach pojawiały się wyłącznie najsolidniejsze!

Kielo Systemy Pompowe

Dzwoń pod numer
756409002
Tu mają siedzibę
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
To NIP
7352858145
A to Regon
122961742
  • Pompy membranowe – oferta sklepu internetowego Kielo.pl
  • Pompy membranowe – oferta sklepu internetowego Kielo.pl