Reklamowe24

Reklamowe24
Pod szyldem: Reklamowe24
Obszar działania:
Krótkie info:

Estetyczne i dobrze zaprojektowane kalendarze reklamowe mogą być świetnym sposobem na promocję firmy. Te materiały poligraficzne, traktowane jako gadżety reklamowe mogą występować w kilku postaciach. Firma Reklamowe24 proponuje kalendarze książkowe w wybranej oprawie, dobre jako prezent na przykład dla partnerów w biznesie. Jako drobniejszy materiał do promocji wykorzystać można także kalendarze kieszonkowe.

Estetyczne kalendarze ścienne czy biurkowe to użyteczne gadżety reklamowe, które przydatne są każdemu. Materiały wykonane są w najwyższej jakości druku, na wybranym przez klienta papierze. Logotyp czy dane firmy mogą być zadrukowane według projektu uzgodnionego z osobą zamawiającą, uwzględniając minimalną ilość sztuk do zamówienia.

Reklamowe24 to jeden z liderów na polskim rynku gadżetów reklamowych, w szerokiej ofercie firmy znajdują się nie tylko kalendarze reklamowe, ale także liczne propozycje do domu, biura, tekstylia reklamowe czy też elektronika oraz propozycje wysokiej klasy w kategorii VIP.

W internecie: kalendarze reklamowe
Dzwoń pod numer: 426305515
Tu mają siedzibę: ul. Zgierska 249a 91-495 Łódź
To NIP: 7262552678
A to Regon: 100285554