Rolety ze sklepu WinRol Wrocław

Rolety ze sklepu WinRol Wrocław
Obszar działania
Krótkie info

Firma Winrol oferuje usługi w zakresie sprzedaży dekoracji okiennych i systemów przeciwsłonecznych w postaci rolet klasycznych, przyszybowych, dachowych. zewnętrznych oraz markiz i żaluzji pionowych i poziomych. Winrol współpracuje z renomowanymi producentami osłon okiennych. Rolety chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i stanowią alternatywę dla firan i zasłon. Winrol poleca rolety rzymskie, które pasują do wnętrz klasycznie zaaranżowanych.

rolety wrocław

Rolety z firmy Winrol Wrocław fot.1

Dostępne w ofercie firmy Winrol rolety zewnętrzne stanowią dodatkową ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Rolety te mogą być dodatkowo wyposażone w moskitierę. Oferowane przez Winrol poziome żaluzje aluminiowe doskonale sprawdzą się we wnętrzach industrialnych, łączących prostotę i surowość z wysokim standardem. W ofercie firmy dostępne są żaluzje plisowane, które pasują do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu.

rolety wrocław

Rolety z firmy Winrol Wrocław fot.2

Klientom ceniącym naturalność produktu Winrol poleca poziome i pionowe drewniane żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne. Żaluzje te są pokrywane specjalnymi lakierami transparentnymi lub są malowane na różne kolory. żaluzje te są nie tylko stylowe i estetyczne, lecz także bezpieczne dla zdrowia i łatwe do czyszczenia. Firma Winrol zapewnia swoim klientom fachowe doradztwo, szybkie wykonanie zlecenia oraz 2 letnią gwarancję na produkty.

WinRol

W internecie
Dzwoń pod numer
506276482
Tu mają siedzibę
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
To NIP
8982119415
A to Regon
022023461
  • Rolety ze sklepu WinRol Wrocław
  • Rolety ze sklepu WinRol Wrocław