Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Pod szyldem:
Stokado Sp. z o.o.
Obszar działania:
Krótkie info:

Chomikowanie rzeczy, notoryczny brak miejsca w mieszkaniu, brak przestrzeni do przechowywania artykułów sezonowych (takich jak rower, narty, czy opony letnie/zimowe), albo niepotrzebnych aktualnie mebli gromadzących się podczas przeprowadzki. Jeśli o którymkolwiek z wymienionych przykładów pomyślałeś jak o swoim doświadczeniu, z pewnością to odpowiedni moment na zetknięcie się z ideą self storage. Tutaj na pomoc przychodzi firma Stokado, oferująca magazyny do wynajęcia na terenie aż czterech miast: Bydgoszczy, Legnicy, Wrocławia i Poznania.

Co stoi za konceptem self storage? Przede wszystkim wniesienie ładu i porządku w przestrzenie mieszkalne, które nie są wyposażone w piwnice, garaże, czy strychy. Magazyny samoobsługowe to miejsca do wynajęcia, do których klient ma dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki inicjatywie self storage nie musimy martwić się o rzeczy, które trudno jest pomieścić w mieszkaniu lub domu. Klient wynajmuje odpowiedniej wielkości boks mający spełniać funkcję prywatnej powierzchni magazynowej. Do wyboru znajdziemy strefy zaczynające się od 1m2 (magazyny wewnętrzne), a kończące się na 30m2 (magazyny zewnętrzne). Magazyny te nie muszą być wynajmowane jedynie na potrzeby prywatne. Z ogromnym zaangażowaniem obsługujemy również małe i duże firmy, których ważna dokumentacja lub nieużywane elementy reklamowe nie są w danym momencie potrzebne.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przechowywanych artykułów. Co więcej, nasza oferta nie zamyka się jedynie na usłudze self storage. Klientom oferujemy zarówno kompleksową pomoc w przeprowadzkach, jak również odbiór i przechowanie ważnych przesyłek. Dbamy o składowane przedmioty nie tylko chroniąc zawartość magazynów, ale również proponując Państwu szeroką gamę opakowań ochronnych, począwszy od niezbędnych kartonów, kończąc na foliach i sznurkach. Jako firma z ogromnym doświadczeniem w branży prezentujemy elastyczną ofertę na wynajem magazynów samoobsługowych, małych komórek lub schowków. Sam zdecydujesz, jak długo będziesz potrzebować powierzchni do wynajęcia, a my odciążymy Twoją przestrzeń ze zbędnych przedmiotów.

W internecie:
Dzwoń pod numer:
666030777
Tu mają siedzibę:
ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
To NIP:
8992745172
A to Regon:
022172988