Studio Mebli bowArte – stylowe meble Wrocław

Studio Mebli bowArte – stylowe meble Wrocław
Obszar działania
Krótkie info

Industrializm to trend, który coraz częściej wykorzystywany jest w aranżacjach polskich domów. Trzeba przyznać, że jest to świeży powiew wśród propozycji, które do tej pory były dostępne na rynku. Jeżeli i Wam ten trend aranżacyjny się podoba, to zapraszamy do tego, aby poznać ofertę bowArte.

meble stylowe

Meble w bowArte Wrocław fot.1

Jest to miejsce, gdzie możecie znaleźć meble, które wykonane są właśnie w ten sposób. Możecie być pewni tego, że to właśnie u nas znajdziecie wyposażenie od najlepszych, polskich producentów. Takie, które wykonane jest nie tylko w sposób estetyczny, ale również solidny. Zapraszamy m.in. po meble wypoczynkowe, które będą świetnie prezentować się w domowym salonie.

meble designerskie

Meble w bowArte Wrocław fot.2

A może będziecie chcieli znaleźć także dywan do pokoju dziennego, czy też do innego pomieszczenia? I takie elementy znajdziecie w bowArte. Stworzyliśmy to miejsce po to, aby dać Wam dostęp do najlepszej jakości produktów, które dodatkowo chcemy zapewnić w najlepszej cenie na rynku. Zapraszamy do nas osobiście lub do odwiedzenia naszej witryny.

W internecie
Dzwoń pod numer
505036535
Tu mają siedzibę
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
To NIP
5531630558
A to Regon
383084129
  • Studio Mebli bowArte – stylowe meble Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – stylowe meble Wrocław