Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław

Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław
Obszar działania:
Krótkie info:

Klimatyzacja jest doskonałym rozwiązaniem w wielu miejscach. Domy, mieszkania, biura czy budynki przemysłowe narażone są na oddziaływanie temperatur, szczególnie wysokich, czy różnych i często nieprzyjemnych zapachów lub zanieczyszczonego powietrza. Bez klimatyzacji ciężko jest znieść doskwierający upał albo uporczywą woń napływającą z zewnątrz. Z wszystkimi tymi problemami celująco poradzi sobie wrocławska firma Swan-Klim.

Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław fot.1

Swan-Klim oferuje kompleksowe usługi, co jest wielką zaletą. Firma zajmuje się wszystkim od A do Z. Od projektów budowlanych, dostawy i montażu klimatyzacji przez doradztwo techniczne dotyczące systemów, urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na serwisie, pomiarach i regulacjach kończąc. Firma szczyci się także specjalnie wyszkolonym personelem, dobrą organizacją pracy, rzetelnie sporządzanymi kosztorysami prac i zaufaniem. Dzięki temu klient ma zawsze zagwarantowaną najwyższą jakość usług.

Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław fot.2

Swan-Klim dba o to, żeby w każdym domu, biurze czy budynku można zawsze cieszyć się świeżym powietrzem. Tak się stanie po skorzystaniu z usług firmy.

Dzwoń pod numer:
880515087
Tu mają siedzibę:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
To NIP:
8842510102
A to Regon:
021324284
  • Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław
  • Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław