System Sage Symfonia dla firm Self Storage – IT Excelence

System Sage Symfonia dla firm Self Storage – IT Excelence
Obszar działania:
Krótkie info:

Firma IT Excellence to firma istniejąca od ponad 10 lat. Przedsiębiorstwo specjalizuje się we wdrażaniu systemów ERP, które wspomagają zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Firmę wyróżnia nieszablonowe oraz elastyczne podejście do klientów. Przedsiębiorstwo może pochwalić się platynowym statusem partnerskim Sage Symfonia.

Firma IT Excellence zajmuje się również wdrażaniem systemu ITE Workflow oraz Dynamics Nav. Przedsiębiorstwo działa w oparciu o takie metodyki jak m.in.: Agile, Scrum, PCM (IPMA), PMI. Zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, pochodzący z pasją do swojej pracy. Działania i rozwiązania proponowane przez IT Excellence są w pełni dostosowane do potrzeb i specyfiki konkretnego biznesu.

Pracownicy zapewniają wsparcie na każdym etapie współpracy. Głównymi klientami są firmy z branży: farmaceutycznej, spożywczej, transportowej, motoryzacyjnej, deweloperskiej, instytucje publiczne i samorządowe. Przedsiębiorstwo posiada 4 odziały w Polsce. Firma w ramach swojej działalności podjęła współpracuje z 1200 przedsiębiorcami.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

Dzwoń pod numer:
717403944
Tu mają siedzibę:
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
To NIP:
1182126746
A to Regon:
364953672
  • System Sage Symfonia dla firm Self Storage – IT Excelence