Ubezpieczenie mieszkania Wrocław – Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Ubezpieczenie mieszkania Wrocław – Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima
Pod szyldem:
Ubezpieczenie mieszkania Wrocław – Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima
Obszar działania:
Krótkie info:

Optima to agencja ubezpieczeniowa z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Zajmuje się sprzedażą i obsługą ubezpieczeń dla osób indywidualnych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W skład oferty wchodzi sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz na życie. By zapewnić klientom najwyższą jakość produktów, Optima stawia na współpracę z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Pracownicy agencji oferują profesjonalne doradztwo i obsługę, pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty, a także przypomnienia o terminach płatności i zniżki wynegocjowane z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi specjalnie dla klientów. Wybór Optimy to gwarancja zaoszczędzenia czasu dzięki skupieniu przez agencję ofert wielu Towarzystw w jednym miejscu.

Wśród nich znajdują się między innymi Uniqua, Ergo Hestia, PZU i wielu innych. Dzięki Optimie klient może mieć pewność najwyższych standardów likwidacji szkody. Niezależnie od tego, czy są Państwo zainteresowani ubezpieczeniem domu czy mienia firmy, warto skorzystać z usług agencji Optima.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Dzwoń pod numer:
575115015
Tu mają siedzibę:
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław
To NIP:
9661512730
A to Regon:
020539083